Menü Simge

Şirket Profili

CANKOÇ Sigorta, hayat dışı branşlarda sigorta faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Ürün ve hizmet kalitesinin belirleyici öğeleri uzmanlık, deneyim, dürüstlük, şeffaflık ve mevzuat bilgisidir. CANKOÇ Sigorta, bünyesinde bulundurduğu uzman ve deneyimli kadrosu, sürekli gelişme/iyileştirme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmet sunmayı ve bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

Kalite Politikamız

Her bir CANKOÇ Sigorta çalışanı kalite sürekliliğini sağlamak, etkinliği ve verimliliği arttırmak amacıyla müşterilerimiz ve diğer kanallardan gelen geri bildirimler ile kendi fikirleri doğrultusunda, düzeltici ve önleyici faaliyetler, iç denetimler, kıyaslamalar ve öneri geliştirme uygulamaları ile sürekli iyileştirme döngüsünü işletir. CANKOÇ Sigorta, ulaştığı tüm müşterilerinin kendilerine has ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti eder.

Vizyon

Ülke ekonomimize katkıda bulunan kuruluşların ve bireylerin kişisel riskleri için en doğru ve uygun koşullarda teminatları temin edip, sağlam bir iktisadi yapının tesisine katkıda bulunmak

Misyon

Müşterilerini ve çalıştığı sigorta şirketlerini iş ortakları olarak gören, hizmet aldığı ve hizmet verdiği kişi ve kurumlar için değer yaratan, sarsılmaz güven duygusu içinde, sürdürülebilir stratejiler çerçevesinde karlı bir şirket olarak faaliyetlerini gerçekleştirmek.